Porselen Bardak, Promosyon, Promosyon Kupa, Seramik Bardak

Kahve Kupalarına Yazdırılacak En İyi 10 Yazı Tipi

1. Bebas

Kahve kupalarında Bebas yazı tipi

Kımılda, Folgers! Uyanmanın en güzel yanı, kahve fincanınızın üzerindeki havalı bir yazı tipidir! Bebas, büyük, cesur ve okunması kolay olduğu için en iyilerinden biridir. Kupalarınızın önüne 1 ila 3 kelime yazdırmak için bu yazı tipini kullanın.

2. Impact

Kahve kupalarında darbe yazı tipi

Impact, özel kahve kupalarında kullanılacak başka bir kalın yazı tipidir. Koyu harfler net bir şekilde ortaya çıkıyor ve bu yazı tipini, baskıda vurgulanmasını istediğiniz belirli kelimeleriniz varsa kullanmak için harika bir yazı tipi haline getiriyor.

3. Samble Tracie

Özel kupalarda Tracie yazı tipini örnekleyin

Kupalarınızı kişiselleştirmek için Samble Tracie’yi kullanırsanız, kendinizi 50’lerin retro bir lokantasında gibi hissedeceksiniz . Bu akıcı, el yazısı yazı tipi son derece eğlencelidir, ancak aynı zamanda düğün hediyeleri olarak kupalar kullanmak istiyorsanız gerçekten süslüdür.

4. Clarendon

Kahve kupalarında Clarendon yazı tipi

Metnin okunmasının gerçekten kolay olmasını istiyorsanız, Clarendon en yakın arkadaşınız olmalıdır. Bu yazı tipi, eşit aralıklarla yerleştirilmiş büyük harflerle karakterize edilir. Mesajınızın kupalarda birbirine karışmış görünmesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

5. Quicksand

Kahve kupalarında bataklık yazı tipi

Quicksand – Quicksand’i yazdırırken kullanmak üzere yazı tipi listenize ekleyin! Quicksand, ince çizgiler ve harfler arasındaki büyük boşluklar sayesinde en okunaklı yazı tiplerinden biridir. Özel kupalarınızın zarif ve profesyonel görünmesini istiyorsanız bu yazı tipini deneyin.

6. Gotham

Kahve kupasında Gotham yazı tipi

Hayır, Batman’in memleketinden bahsetmiyoruz. Gotham, kahve kupalarına baskı yaparken kullanmak için iyi bir yazı tipidir. Tıpkı diğer okunaklı yazı tipleri gibi, her harf arasında bir ton boşluk var, bu da okumayı kolaylaştırıyor.

7. Lemon Milk

Kahve kupası üzerinde limonlu süt yazı tipi

Metnin tüm kupayı kaplamasını ister misiniz? Lemon Milk kullanarak mesajınızı yazdırın! Harfler büyük ve birbirine sıkıca bastırılmış, bu da her inç kareyi kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

8. Pattaya

Kahve kupasında Pattaya yazı tipi

El yazısı, genellikle okunması zor olduğu için baskıda kullanmak zordur. Pattaya’nın güzelliği bu. Harfler birlikte akar, ancak yine de okunması kolaydır. Kupaları bir düğünde veya ziyafette veriyorsanız bu süslü yazı tipini kullanın.

9. Bodoni

Kahve kupasında Bodoni yazı tipi

Bodoni, ekstra zil ve ıslık içermeyen gerçek bir yazı tipidir. Kahve fincanlarının üzerindeki yazıları gözlerinizi yormadan hızlıca tarayabileceksiniz.

10. Proksima Nova

Kahve kupasında Proxima Nova yazı tipi

Kahve kupalarına baskı yapmak için Proxima Nova’yı kullanarak dijital çağı benimseyin. Harfler büyük ve orantılı olduğu için bu yazı tipi genellikle web sitelerinde ve mobil uygulamalarda kullanılır. Ancak, özel kupalarda da harika görünüyor!

Özel Kupalarda Hangi Boyutta Yazı Tipi Kullanmalıyım?

Özel kahve kupalarında kullanılacak ortalama yazı tipi boyutu 6 pt’dir, ancak baskıya bağlı olarak daha küçük veya daha büyük olabilir. Sadece tasarımınızın kupanın baskı alanına uyduğundan emin olmanız gerekir .

Seramik ve Porselen bardaklarımızı yandaki butonları kullanarak inceleyebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir