Çevre, Genel, Geri Dönüşüm, Promosyon, Tanıtım

Gezegen İçin Daha İyi Olan 10 Çevre Dostu PromosyonSwag, çevre için kötü olduğu için çok fazla eleştiri aldı. Pandemiden sonra Fast Company , “Bu malların çoğunun hızla çöpe gittiğine dair artan kanıtlar var” iddiasında bulunan bir makale bile yayınladı. Ah.

Dünya çapında daha çevre dostu kararlara doğru bir kayma oldu. Aslında, insanların %85’i satın alırken sürdürülebilir düşünüyor. Promosyon ürünleri sipariş ederken de durum farklı değil.

Neyse ki, satın alabileceğiniz bir sürü eko promosyon ürünü var. İşte daha mutlu bir gezegene katkıda bulunan sürdürülebilir fikirler.1. Organik Pamuk Bez Çantalar

Pamuk doğal olarak üretilmiş bir malzemedir, ancak kimyasallarla işlendiğinde daha az çevre dostu hale gelir. Bu nedenle, çevre dostu bir yağma istiyorsanız, organik pamuk daha iyidir.

Yeniden kullanılabilir bez çantaların eleştirileri var, ancak ne olursa olsun, çöplüklerde ayrışması 1000 yıl kadar uzun süren plastik torbalardan her zaman daha sürdürülebilirler. Bu organik pamuklu bez çantaları bir ticaret fuarı için veya markette satmak için alın.

2. Biyobozunur Promosyon Kalemleri

Kaleme ihtiyacın olduğunda ve bulamadığından nefret etmiyor musun? Bu nedenle , Çevre Koruma Ajansı’na (EPA) göre her yıl 1,6 milyar tek kullanımlık kalemin atıldığını duymak akıllara durgunluk veriyor .

Kaleminizin mürekkebi bittiğinde, gezegene geri verebilir. Mısır plastiğinden yapılmış ve çöplükleri tıkamayan bu biyolojik olarak parçalanabilen kalemleri deneyin .

3. Bambu Su Şişeleri

Pandalar, lemurlar ve maymunlar bambu yemeyi severler, ancak bu sürdürülebilir malzeme aynı zamanda eko promosyon ürünlerinde de kullanılmaktadır. Örneğin, vakum yalıtımına ve tamamen doğal bir bambu gövdeye ve kapağa sahip olan bu özel su şişelerini alın.

Tek kullanımlık su şişelerinin %80’inin çöplüklere gitmesiyle bu bambu su şişeleri sürdürülebilir bir alternatiftir. Ayrıca, bambu plastikten daha sofistike görünüyor.

4. Jütten Bardak Altlığı Seti

Tropikal bölgelerde yetişen bir sebze lifi olan jüt, giysi ve havlulardan kilim ve perdelere kadar birçok sürdürülebilir ürünün yapımında kullanılıyor. Ayrıca organik mağazalarda ve çiftçi pazarlarında jüt bez çantaları da sık sık göreceksiniz .

Küçük hediyelere veya parti hediyelerine ihtiyacınız varsa, bu jüt bardak altlığı setleri mükemmel bir seçimdir. Set, küçük bir jüt torbanın içine yerleştirilmiş üç doğal ahşap bardak içerir. Jütün tamamen bozulması sadece 2 ila 3 ay sürer , bu yüzden çantayı istemeseniz bile gezegene zarar vermezsiniz.

5. Ayçiçek Yağı Dudak Balsamı

Dudak balsamında hangi kimyasalların olduğunu kim bilebilir? Bu yüzden birçok insan doğal malzemelerle yapılan kozmetiklere yöneliyor. Aslında, organik güzellik endüstrisinin 2024 yılına kadar 20 milyar doları aşacağı tahmin ediliyor.

Bu organik dudak balsamı , ayçiçek yağı ve %95 organik balmumu ile yapıldığı için bu gruba dahildir. Balsam bittikten sonra tüpü atmayın! Bir hap tutucuya, mücevher kutusuna dönüştürebilir veya sanat ve el sanatları projeleri için kullanabilirsiniz.

6. Buğday Samanı Güneş Gözlüğü

Plastik dünyadaki en popüler malzemelerden biridir, ancak aynı zamanda kılık değiştirmiş bir şeytandır. Ayrıştırılması 450 yıl kadar sürer ve bozunduğunda toprağı, havayı ve suyu kirleten zararlı toksinleri serbest bırakır. Evet.

Çevre dostu ürünlere geçiş, ancak buğday samanı gibi daha sürdürülebilir malzemeler kullanmaya başlarsak mümkündür! Tahıllar hasat edildikten sonra kalan sap (diğer adıyla buğday samanı) atık haline gelmek yerine kalemler, mutfak eşyaları setleri , bardaklar ve bu şık özel buğday güneş gözlükleri gibi bir sürü eko promosyon ürünü yapmak için kullanılır !

7. Promosyon Çiçek Tohumları

Bitkiler ve çiçekler, emdikleri karbondioksitin yaklaşık yarısını serbest bırakır. Bu iyi, çünkü karbondioksit olmadan temelde başka bir Buz Devri’nde olacağız. Promosyon çiçek tohumları dağıtarak havaya daha fazla CO 2 salıverin !

7 farklı çiçek arasından seçim yapın ve çevre dostu swag’ınızı yaratıcı bir şekilde kullanmaya başlayın. Paketleri Dünya Günü promosyonunun bir parçası olarak verebilir , gelecek nesil yeşil başparmakları teşvik etmek için okulunuza sipariş edebilir veya çevre dostu kar amacı gütmeyen kuruluşunuza para toplamak için ucuza satabilirsiniz.

8. Özel Silikon Pipetler

Tek kullanımlık pipetler gezegen için acımasızdır, ancak ne yazık ki restoranlarda popüler olan biyolojik olarak parçalanabilen pipetler her zaman daha iyi değildir. Eleştirmenler, bu pipetlerin içeceklere tuhaf bir tat verdiğini iddia ediyor.

O kamptaysanız, o zaman bu özel silikon pipetler mükemmel bir seçimdir! Plastikten yapılmışlardır, ancak tek kullanımlık pipetlerin aksine, onları yıkayabilir ve tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Bunu yaparak, şu anda çöplüklerde ve okyanuslarda bulunan 500 milyondan fazla pipetin kesilmesine yardımcı oluyorsunuz .

9. Çuvalda Ladin Ağacı Fideleri

Bu ağaç fidesi poşetlerini promosyon ürünü olarak kullanarak gezegene bir iyilik yapmış olursunuz . Her torba bir Colorado Mavi Ladin yapmak için tohum içerir. Ayrıca, çuval bezi, hızla biyolojik olarak parçalanan doğal bir elyaftır, böylece torba çöp sahalarını tıkamaz.

Ağaçlar satın alabileceğiniz en çevre dostu yağmalardır! Havaya hem oksijen hem de karbondioksit salıyorlar, bu da tüm sağlığımız için faydalı. Aslında, büyük bir ağaç, dört kişiye kadar bir günlük oksijen sağlayabilir. O temiz havayı içinize çekin!

10. Taş Kağıt Defterler

Ağaçlara odaklanmaya devam edelim. Amerika Birleşik Devletleri’nde her yıl kullandığımız tüm kağıtları yapmak için her yıl 100.000’den fazla ağacın kesilmesi gerektiğini biliyor muydunuz ? O ağaçlar düştüğünde kaybolan tüm karbondioksiti bir düşün!

Bu taş kağıt defterler o tür kağıtlardan yapılmamıştır. Bunun yerine, toksik olmayan biyolojik olarak parçalanabilen bir alternatif olan 65 adet mineral kağıt içerirler. Bu çevre dostu dergileri ofisinizde kullanın, ücretsiz olarak dağıtın veya okul kitapçınızda satabilirsiniz.

Neden Eko Promosyon Ürünleri Kullanmalısınız?

Tüketicilerin %81’i işletmelerin reklamlarında çevreye duyarlı seçimler yapmalarını istiyor. Sürdürülebilir malzemelerle pazarlamaya başlarsanız onları kazanabilirsiniz!

Temel olarak, yeşil pazarlamayı, işletmenizin verdiği herhangi bir çevre dostu promosyon kararı olarak düşünün. İster doğal liflerden yapılmış bir yağma sipariş edin, ister büyük bir açılış için ayçiçeği çekirdeği verin veya yerel bir parkta bir ağaç dikme etkinliği düzenleyin, gezegene fayda sağlayan bir şey yapıyorsunuz.

Üretimin olumsuz sonuçları, daha çevre dostu ürünler satın alarak tamamen ortadan kaldırılmayacak, ancak bu doğru yönde atılmış bir adım. Tüketici olarak seçimlerinizin gezegen üzerinde bir etkisi var.

Swag’ı çöp olarak düşünmeye başlamamızın zamanı geldi! İnsanların gerçekten kullanacağı ürünlere yatırım yaptığınız sürece, yanlış gidemezsiniz. Daha da iyisi, bu çevre dostu promosyon ürünlerinden herhangi birini deneyin!

Referanslar:

Organik pamuk. Organik Pamuk 101. https://organiccottonplus.com/pages/learning-center adresinden alınmıştır.

Sleight, M. (2022, 6 Nisan). Çevre Dostu Yaşam Gerçekleri ve İstatistikleri 2022. https://www.bankrate.com/insurance/homeowners-insurance/eco-friendly-earth-day-statistics/ adresinden alınmıştır.

Vahşi Açıklandı. Bambu Yiyen 8 Hayvan. https://wildexplained.com/animals-that-eat-bamboo/ adresinden alındı.

Sağlıklı İnsan Hayatı. Plastik Su Şişesi Kirliliği: Tüm Şişelerin Sonu Nerede? https://healthhumanlife.com/blogs/news/plastic-water-bottle-pollution-plastic-bottles-end adresinden alındı.

Atık Alışkanlıkları. Plastik Pipetler ve Çatal Bıçaklar Hakkında Bilgiler. https://habitsofwaste.org/call-to-action/plastic-straws-cutlery/ adresinden alındı.

Biyolojik Çeşitlilik Merkezi. Plastik Torba Sorunu. https://www.biologicaldiversity.org/programs/population_and_sustainability/sustainability/plastic_bag_facts.html adresinden alındı.

Temsamani, A. Üniversite Deneyiminizi Nasıl Yeşillendirirsiniz. https://www.greenamerica.org/show-ga-blog?nid=6315 adresinden alındı.

Geri Dönüşümlü Paspaslar. (2018, 5 Şubat). Jüt nedir? Nihai Kılavuz. https://www.recycledmats.com.au/what-is-jute adresinden alındı.

Dobriç, M. (2022, 18 Ocak). 31 Muhteşem 2022 için Güzellik Sektörü İstatistikleri. https://disturbmenot.co/beauty-industry-statistics/ adresinden alındı.

Gammage, E. (2022, 17 Ocak). Plastiğin Biyolojik Olarak Bozunması Ne Kadar Sürer? https://www.savemoneycutcarbon.com/learn-save/how-long-does-it-take-for-plastic-to-biodegrade/ adresinden alındı.

Eko Ürünler. Buğday samanı. https://www.ecoproducts.com/wheat-straw_1.html adresinden alındı.

UCSB Bilim Hattı. (2017, 17 Şubat). Bitkiler Ne Kadar Karbondioksit Veriyor? https://scienceline.ucsb.edu/getkey.php?key=826 adresinden alındı.

UCAR Fen Eğitimi Merkezi. Karbon dioksit. https://scied.ucar.edu/learning-zone/how-climate-works/carbon-dioxide adresinden alındı.

Marie, A. (2022, 3 Ağustos). Burlap Vegan + Sürdürülebilir mi? https://www.healabel.com/burlap-vegan-sustainable/ adresinden alınmıştır.

Davey, L. Yeşil Pazarlama: İlginç İstatistikler ve Araştırma Notları. https://www.givz.com/blog/green-marketing-research adresinden alındı.

Arbor Günü Vakfı. Ağaç Gerçekleri. https://www.arborday.org/trees/treefacts/ adresinden alındı.

Kitap bloğu. (2019, 29 Mayıs). Taş Kağıt Nedir ve İnsanlar Neden Sever? https://business.bookblock.com/what-is-stone-paper/ adresinden alındı.

DeAngelis, Z. Bir Kağıt Parçası İçin Kaç Ağaç Kesilir? https://treejourney.com/how-many-trees-are-cut-down-for-one-piece-of-paper/ adresinden alındı.

Kaynak: https://www.qualitylogoproducts.com/blog/eco-friendly-promo-item-ideas/

Çevre Dostu Ürünlerimizi yandaki butonları kullanarak inceleyebilirsiniz.

kat: Çevre Genel Geri Dönüşüm Promosyon Tanıtım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir